Schedule

8:45 Parkettpróba
9:30 C Junior II. standard (MNOPQ) Elődöntő
9:40 C ifjúsági standard (MNOPQ) Döntő
9:50 C Junior II. standard (MNOPQ) Döntő
10:00 B ifjúsági - felnőtt standard (MOPQR) Döntő
10:10 C felnőtt standard (MOPQR) Döntő
10:20 C junior II. latin (MNPQR) Elődöntő
10:30 B ifjúsági latin (MNPQR) Döntő
10:40 C junior II. latin (MNPQR) Döntő
10:50 C ifjúsági latin (MNOQR) Döntő
11:00 C felnőtt latin (MNOPR) Elődöntő
11:10 B felnőtt latin (MNOQR) Döntő
11:20 C felnőtt latin (MNOPR) Döntő
11:30 EREDMÉNYHIRDETÉS
12:00 Parkettpróba/REHERSHAL
12:25 Wheelchair Kerekesszék Parkettpróba
12:45 Megnyitó - Ranglistaversenyek/Opening Ceremony National competitions
13:00 Kerekesszékes Ranglistaverseny Szóló I./ National Wheelchair Ranking Döntő/Final
13:06 Kerekesszékes Ranglistaverseny Szóló II/ National Wheelchair Ranking Döntő/Final
13:15 Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista verseny/ National Ranking Adult Latin Selejtező/1. Round
13:45 Opening Ceremony - WDSF PD European Cup Latin
14:05 Kerekesszékes Ranglistaverseny/ Freestyle solo mix Döntő/Final
14:12 Kerekesszékes Ranglistaverseny - Freestyle csoport I-II. /National Wheelchair Ranking Döntő/Final
14:21 WDSF PD European Cup Latin 1. ROUND
14:56 Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista verseny/ National Ranking Adult Latin Redance
15:16 WDSF PD European Cup Latin Redance
15:38 Junior Standard Ranglista verseny/ National Raking List Junior II. standard Elődöntő/Semifinal
15:58 BEMUTATÓ
16:00 WDSF PD European Cup Latin Semifinal
16:22 Senior Latin Ranglista Döntő
16:32 Junior Standard Ranglista verseny/ National Raking List Junior II. Standard Döntő/Final
16:42 WDSF PD European Cup Latin Final/Solodances
17:10 Eredményhirdetés - Senior Ranglista, Kerekesszékes ranglista Szóló I-II, Junior Ranglista/Price Presentation National competitions
Price Presentation - WDSF European Cup Latin
17:30 Parkettpróba/REHERSHAL
18:00 Opening Ceremony - WDSF PD European Championship
18:25 WDSF PD European Championship Standard 1. ROUND
19:00 Kerekesszékes Ranglistaverseny Standard duó I./ National Wheelchair Ranking Döntő/Final (ak,ta, bk, sl, qs)
19:10 BEMUTATÓ
19:15 Price Presentation - Kerekesszékes Ranglista/Wheelchair competition
19:25 WDSF PD European Championship Standard Redance
19:47 Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista verseny/ National Ranking Adult Latin Elődöntő/quarterfinal
20:17 WDSF PD European Championship Standard Quarterfinal
20:52 Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista verseny/ National Ranking Adult Latin Középdöntő/Semifinal
21:12 WDSF PD European Championship Standard Semifinal
21:34 BEMUTATÓ
21:39 Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista verseny/National Ranking Adult Latin Döntő-Szólótáncokkal/Final-Solodances
22:07 WDSF PD European Championship Standard Final/Solodances
22:35 Eredményhírdetés - Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista verseny/Price presentation National Ranking Adult Latin
22:50 Price Presentation - WDSF European Championship Standard

WDSF PD European Championship Standard

European Cup Latin

Chairman

Drago Sulek (SI)

Adjudicators

  1. Andrea Garcia Lopez (GER)
  2. Andreu Mitjans (ESP)
  3. László Őze (HUN)
  4. Mangra Valeria (RO)
  5. Marina Rodrigues (PT)
  6. Mauro Lini (IT)
  7. Meta Zagorc (SI)
  8. Ojars Bacis (LT)
  9. Tatiana Rybalko (RU)

Scrutineers

  1. János Kis
  2. Vencel Kis
  3. Zoltán Ormándi

Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard Ranglista, 
Senior Latin Ranglista és Kerekesszékes Táncverseny

Döntnök

Jenei Éva Evelin (Budapest)

Versenyfelügyelő

Kozma Gábor (Budapest)

Pontozóbírók

  1. Asis Khadjeh-Nouri (GER)
  2. Frederic Mosa (FR)
  3. Oleksandra Myshko (UKR)
  4. Havas Márta Gyöngyvér (Debrecen)
  5. Lajtai Beatrix (Budapest)
  6. Szilner Tibor (Székesfehérvár)
  7. Szűcs Simon (Budapest)
  8. Tóth István (Debrecen)
  9. Törökgyörgy József (Kistelek)

Számláló


XEK.hu

Műsorvezetők / Masters Of Ceremonies


Várhegyiné Nagy Rózsa

Kerekes Tibor

Fővédnök / Chief Patron

Dr. Papp László Debrecen Megyei Jogú Város polgármestere / Mayor of the City Debrecen (HUN)

Couples

WDSF PD EUROPEAN CHAMPIONSHIP STANDARD
1. Alessandro Ilarioni Aurora Sbardella Italy
2. Alexis Bergeon Johanna Rivier France
3. Andrey Motyl Ekaterina Kim Russia
4. Andrzej Sadecki Karina Nawrot Poland
5. Artem Bronnikov Daria Bronnikova Russia
6. Benedetto Feruggia Claudia Köhler Germany
7. Budai Attila Barna Lilla Hungary
8. Donatas Vezelis Lina Chatkeviciute Lithuania
9. Giovanni Vitone Sara Confalonieri Italy
10. Giuseppe Longarini Katarzyna Kapral Poland
11. Igor Potovin Ekaterina Kazmirchuk Russia
12. Isaia Berardi Cinzia Birarelli Italy
13. Krzysztof Musioł Karolina Anioł Poland
14. László Csaba Páli Viktória Hungary
15. Luca Rossignoli Merje Styf Finland
16. Luís Monteiro Alexandra Monteiro Portugal
17. Marco Camarlinghi Martina Minasi Italy
18. Marco Lustri Alessia Radicchio Italy
19. Pavel Nepomniashchikh Anna Kharitonova Russia
20. Ruslan Polusytok Nataliya Maslo Ukraine
21. Sergio D'Avino Romina Molinari Italy
22. Sérgio Lourenço Cátia Cerqueira Portugal
23. Simone Santoro Tiziana Morgillo Italy
24. Turkiv Andriy Yavdoshyk Alla Ukraine
25. Victor Presnetsov Vera Nam Russia
26. Vitaly Denisov Natalia Pazyna Russia
WDSF PD EUROPEAN CUP LATIN
31. Alexandr Makarov Anzhela Kuryshova Russia
32. Andrey Strebizh Elena Manyilova Russia
33. Antti-Pekka Pitkänen Simone Lehikoinen Finland
34. Budai Attila Barna Lilla Hungary
35. Carlos Almeida Beata Sebestyen Portugal
36. Claudio Carneiro Elisa Bertolli Portugal
37. Daniele Sargenti Uliana Fomenko Italy
38. Denis Kikhtenko Galina Akopian Russia
39. dr. Hancz Patrik Hancz Bianka Hungary
40. Frank Zegels Laura Jottay Nedherlands
41. Gellai Tamás Vorobchenko Darya Hungary
42. Jiří Hein Lucia Krnčanová Slovakia
43. Kiss Noel Szőke Vivien Hungary
44. Kovács Gergely Dudás Ágnes Hungary
45. Leonardo Capurso Amalia Genchi Italy
46. Mario Palermo Sara Mola Italy
47. Marts Smolko Tina Bazykina Latvia
48. Maurizio Buccirossi Maria Oliva Italy
49. Pidchenko Vitalii Parfenova Kateryna Ukraine
50. Rotaru Serban Apatiei Daniela Romania
51. Sérgio Lourenço Cátia Cerqueira Portugal
52. Süttő Roland Tombácz Anikó Hungary
53. Svyatoslav Knyaz Iuliia Mochalina Ukraine
FELNŐTT-IFJÚSÁGI LATIN RANGLISTA
76. Antal Gergő Hercsik Zsuzsanna Miskolcz-Revital TSE - Valcer TS
77. Balázs Márk Keresztszegi Ramóna Maja Claudius TSE
78. Balogh Csaba Richárd Pető Gabriella Promenád TSE
79. Bandi Ferenc Mátyus Maja Valcer TS - Miskolcz-Revital TSE
80. Bátor Tamás Fügedi Laura Valcer TS - Miskolcz-Revital TSE
81. Borbás Csaba Tóth Emília Pro-Art TS
82. Dunai Bence Horváth Petra Vanda Fulldance TSE
83. Fedics Richárd Fruzsa Kata Hajnalka Szilver TSE
84. Gáspár Patrik Szondi Fanni Valcer TS
85. Jóvári Levente Tamás Kaszás Orsolya Flamenco 2001 TSE - Pro-Art TS
86. Kakuk Milán Szabó Tamara Ködmön TSE
87. Király Márk Lissák Laura Claudius TSE
88. Krizsán Dominik Nagy Réka Anna Pro-Art TS
89. Mózer Adrián Lévai Doroti Valcer TS
90. Novák István Sebesi Daniella Pro-Art TS
91. Petrenkó Tamás Füle Krisztina Valcer TS - Quality Dance TSE
92. Pop Vlad Alex Butor Zsófia Pro-Art TS - Valcer TS
93. Popovics Richárd Dénes Edina IKON TSE
94. Rákóczy Zsombor Józsa Janka Ritmo STE
95. Rischák Balázs Gálfi Petra Szilver TSE
96. Schiller-Tamás László Szennyesi Blanka Fenomén TSE - Goldance TSE
97. Somoskői László Pós Polett Miskolcz-Revital TSE
98. Suti András Zsolt Tóth Katalin Pro-Art TS - Valcer TS
99. Szabó Ábel Zsombor Bokodi Panna Valcer TS
100. Szabó Robin László Tóth Enikő Pro-Art TS
101. Szalai Dénes Ferenc Balla Petra Pro-Art TS
102. Szőts Dániel Egresi Melinda Beatrix Szilver TSE
103. Szűcs Dávid Csermák Klaudia Noémi DanceStation TSE
104. Török Tamás Dániel Gyurkovits Éva Dance Universe TSE
105. Urbán Tamás Répás Szilvia DanceStation TSE
106. Zilahi Szabolcs György Gede Andrea DanceStation TSE - Szilver TSE